Зовнішекономбанк прокредитує Білорусію на $ 10 млрд

24.02.2012
Опубліковано в рубриці НОВИНИ

Російський Зовнішекономбанк і Білзовнішекономбанк підписали угоду про експортний кредит на будівництво АЕС в Білорусі на суму до  10 мільярдів $, йдеться в спільному прес-релізі.

Кредит надається на 25 років для фінансування “90 відсотків вартості кожного договору між російським Атомбудекспортом і білоруською держустановою Дирекції будівництва атомної електростанції”.

Кредитні кошти будуть використовуватися у міру підписання договорів.

ВЕБ буде здійснювати банківські операції, пов’язані з оплатою в рахунок кредиту рахунків, виставлених російською організацією, а також вести облік заборгованості Білорусії і здійснювати розрахунки по кредиту.

Білзовнішекономбанк буде проводити всі банківські операції, пов’язані з отриманням, погашенням та обслуговуванням кредиту білоруською стороною.

Крім того, білоруський банк планує кредитувати білоруські організації, які будуть виконувати роботи з постачання матеріалів для будівництва станції. Також він можливо візьме участь у фінансуванні структури міста Островця – “майбутнього міста атомників”.

ЗЕБу належить 97,49 відсотка Білзовнішекономбанк.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами