За прострочені кредити судять 200 000 боржників

23.11.2011
Опубліковано в рубриці НОВИНИ

На розгляді судових органів у даний час знаходиться близько 200 тисяч цивільних справ про стягнення простроченої заборгованості. За словами адвоката громадської організації «Вір у Бога і свої сили» Федора Олексюка, дамоклів меч висить над непогашених кредитів головами ще 3 млн українців.

Федір Олексюк переконаний, що держава має втрутитися в ситуацію і не залишити людей, які потрапили в скрутне матеріальне становище напризволяще.  Більшість з них оформили кредит ще до кризи і не могли передбачити, що через кілька років їх фінансове становище погіршиться через погіршення економічної ситуації в країні.

Позицію колеги підтримує і адвокат Всеукраїнського об’єднання підприємств «Спілка консультантів з економіки та права» Ігор Годецький.  Він пропонує парламенту переглянути законодавство, яке регулює відносини банків та їх клієнтів і розділити фінансові ризики між всіма учасниками кредитних операцій.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами