Як вирішити проблеми з виплатою іпотечного кредиту?

06.05.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО, ПОРАДИ

Іпотечне кредитуванняІпотечне кредитування – одна з популярних послуг банків на сьогоднішній день. З його допомогою можна отримати житло вже прямо зараз і почати жити в ньому. При цьому всі виплати розтягуються на кілька років з досить доступними процентними ставками. Варто відзначити, що це, мабуть, єдиний спосіб для багатьох сімей обзавестися власною квартирою.

Однак іпотечне кредитування передбачає здійснення щомісячних виплат, розмір яких прописаний в договорі. Якщо вони не будуть здійснюватися тривалий час, то банк має право розірвати договір і подати справу до суду. Відповідно, такий результат подій не кращий для позичальника. Але в житті трапляються справді складні ситуації, коли дістати грошей для виплати відсотків просто неможливо. Причиною може стати несподівана хвороба, різні травми, а також звільнення з роботи.

Найкраще в таких випадках піти на переговори з банком. Це необхідно ще для того, щоб у вас була позитивна кредитна історія. Вона записується і зберігається в бюро кредитних історій , доступ до якого є в кожного банку. Якщо ви покажете себе з ненадійною боку, то згодом жоден інший банк не буде вам видавати кредитів. Тому і потрібні подібні переговори, коли всі труднощі можна вирішити мирним шляхом.

У першу чергу варто пам’ятати, що банку зайві хвилювання, а також розгляди в суді просто не потрібні. Тому він дуже охоче може почекати певний час, коли ви зможете знову вносити оплату. Можливо, шляхом переговорів, ви зможете внести додаткові нюанси і пункти в договір, які влаштують відразу обидві сторони. Саме таким способом продовжується іпотека, знижується сума щомісячних виплат і так далі.

Але щоб банк дійсно пішов вам на поступки, необхідно при виникненні труднощів відразу піти на контакт. А чекати дзвінка або повістки в суд зовсім не варто. Тоді ви вже точно не зможете нічого добитися. Також можна порекомендувати внести хоч якусь суму, нехай не в повному розмірі. Банк навряд чи захоче втрачати вас, адже потім у нього виникнуть серйозні проблеми з продажем квартири, збути яку буде вже важко.

Якщо ви не можете проводити переговори, то можна скористатися послугами третьої сторони. Наприклад, це іпотечний брокер , який за певну плату зможе залагодити всі проблеми у відносинах з банком. Також він зможе підказати найбільш оптимальний вихід із ситуації в цьому випадку, про який ви навіть не здогадувалися.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами