Як придбати квартиру за допомогою іпотеки?

12.04.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО, ПОРАДИ

іпотекаЧи то ми мало заробляємо, чи то у нас дуже високі ціни на житло, але фактом є те, що переважна більшість людей хоче мати окрему квартиру, але не має коштів на її придбання. Звичайно, є можливість, і знімати квартиру. Але ж ми розуміємо, що платити гроші, як кажуть «чужому дядькові», теж не варіант.

Найкращим варіантом у таких випадках є придбання квартири за допомогою іпотеки. А зараз більшість банків надають таку послугу.

Так що ж таке іпотека? Це один з видів житлового кредитування.

Умовами такого іпотечного кредитування є наступні принципи:

- Ви вибираєте собі квартиру. Можна підшукати варіанти, як в новому будинку, так і на ринку житла, який називають вторинним.

- Спочатку обов’язково потрібно мати в наявності певну частину вартості житла.

- Банк сплачує вартість всієї квартири.

- Ви стаєте власником квартири і переїжджаєте в неї жити.

- Банк оформляє це житло під заставу.

- Термін дії іпотеки ви обираєте самі, але не більше ніж на 30 років. Причому, іпотека повинна закінчитися раніше, ніж вам виповниться 75 років.

- Частина невиплаченої вартості квартири плюс відсотки іпотечного кредиту, розподіляються на щомісячні платежі протягом усього терміну іпотеки, які ви регулярно повинні платити.

Щоб придбати квартиру за допомогою іпотеки вам потрібно виконати дві обов’язкові умови. По-перше, ви повинні досягти 21-річного віку. По-друге, що найважливіше, ви повинні володіти необхідною платоспроможністю.

Платоспроможні ви чи ні, визначається банком. А ви повинні знати, що платоспроможність може визначатися сукупним доходом сім’ї. Якщо іпотечний кредит бере хтось із подружжя, то інший вважається його співборжником. А сума кредиту як раз і залежить від цієї платоспроможності.

Сама сума іпотечного кредиту, величина першого внеску, процентна ставка за кредит, термін дії та інші умови іпотеки можуть бути різними в кожному банку. А деякі банки разом з іпотекою на покупку житла можуть надавати кредит і на її ремонт. Ви також повинні знати, що оформлення іпотеки не залежить від місця розташування квартири, яка кредитується.

І наостанок. Існують диференційований вид іпотечного платежу і ануїтетний. При диференційованих платежах ви щомісяця платите кредит плюс відсотки за ще невиплачену частину кредиту. А так як неоплачений кредит щомісяця зменшується, то зменшуються і ваші виплати за рахунок зменшення суми відсотків за кредит. А при ануїтетному вигляді платежу ви погашаєте іпотеку рівними частинами. Вона розраховується спочатку при наданні іпотечного кредиту, і весь час залишається незмінною.

 

Якщо ви вважаєте що не варто банку переплачувати драконівські проценти, а краще орендувати житло, то завітайте на сайт rieltor.pl.ua/mirgorod/flats-rent/, там ви знайдете найкращі пропозиції по оренді житлової нерухомості.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами