Як правильно оформити іпотечний кредит?

27.01.2014
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО

Іпотечне кредитуванняБагато людей, з різних причин, бажають змінити свої житлові умови. Хтось хоче придбати квартиру в новобудові, хтось пригледів житло в секторі вторинної нерухомості, а кому комусь набридла міська метушня і він хоче мати заміський будинок. На жаль, фінансове становище не завжди дозволяє купити нерухомість за готівку капітал. І, на жаль, без кредиту за 5 хвилин онлайн тут не обійтися. Багато банків пропонують послугу іпотечного кредитування на певних умовах. Перш ніж брати іпотечний кредит потрібно зрозуміти, що таке іпотека.

Банки, які займаються іпотечним кредитуванням, завжди готові позичити певну суму на придбання нерухомості, але … Будь-який поважаючий себе банк завжди дбає про безпеку своїх фінансових вкладень і тому якщо клієнту схвалили кредит, нерухомість, що купується стає заставою. Це одна з обов’язкових умов іпотечного кредиту. Так як же правильно оформити іпотеку без зайвих зволікань?

Як було зазначено вище, багато банків охоче нададуть іпотечний кредит. Деякі навіть готові надати 90% від вартості нерухомості. Але не варто поспішати і бігти в перший-ліпший банк. Для початку варто зібрати інформацію про банк, в якому передбачається оформлення кредиту. Черпати інформацію можна, звідки завгодно: з періодичних видань, інтернету, можливо, якісь знайомі користувалися послугами банку. Дізнаватися потрібно все від репутації і рейтингу банку до умов кредитування. Переконавшись в надійності обраного банку, можете подати заявку на кредит.

При подачі заявки потрібно пам’ятати, що банк буде ретельно перевіряти всю подану інформацію. Тому потрібно бути гранично чесним надаючи свої особисті дані. Перевіряти будуть усі: кредитну історію, фінансове становище, виникали проблеми із законом чи ні. Деякі банки перевіряють навіть стан здоров’я потенційного клієнта. Лише після перевірки всіх даних банк видасть мотивоване рішення про надання кредиту. Якщо кредит схвалений, то рішення банку діє близько 4 місяців. У разі відмови можна спробувати оформити іпотеку в іншому банку, де умови не такі жорсткі.

Кредит схвалений, і можна приступити до пошуку нерухомості. До здобувається об’єктах нерухомості банки висувають особливі вимоги, які убезпечать як банк, так і клієнта:

  1. Квартира (будинок) повинні бути юридично чисті.
  2. Квартира повинна бути в гарному стані.
  3. Квартира не повинна розташовуватися в будинку, призначеному під знос.

Пошук потрібної нерухомості краще довірити професійним ріелторам. Вони грамотно проведуть пошук потрібної квартири (будинку) і перевірять відповідність вимогам банку. Після остаточної оцінки квартири банк видасть кредит. Оцінювача надає банк.

При оформленні кредиту клієнту головне правильно співвіднести суму позики і свої фінансові можливості. Неправильна оцінка своїх можливостей згодом може привести до плачевних результатів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами