Як показати себе з позитивної сторони в банку?

29.04.2013
Опубліковано в рубриці БАНКИ, ПОРАДИ

грошіЩоб отримати відповідну суму по кредиту в банку, та й сам кредит готівкою необхідно пройти перевірку банком, а вже потім отримати можливість, або відмову в отриманні кредитних коштів. І все ж цей процес не завжди дає можливість на отримання кредиту, оскільки результати такої перевірки можуть бути не на користь клієнта.

Кожен клієнт перевіряється ретельно банком на свою платоспроможність та здатність повернення позикових коштів.

Андеррайтинг – це процес перевірки банком платоспроможності і повної картини позики коштів клієнтом. Щоб пройти цю перевірку і отримати певну суму коштів у кредит, необхідно давати детальну і точну інформацію про себе, тобто клієнта. Андеррайтинг в банках може проводитися як в ручній, так і в автоматичній формі. Автоматична форма проведення перевірки називається скоринг і використовується при взятті клієнтом невеликої суми кредиту. Ця перевірка проводиться спеціальною програмкою і вимагає кілька секунд часу на проведення перевірки.

Для того, щоб отримати вигідний та зручний кредит клієнту необхідно дати правдиву інформацію про себе. Це скоротить час на обробку та перевірку вашої анкети і допоможе у видачі кредиту. Також інформація про себе повинна бути, як правдивою так і точною. Тобто, поряд з рівнем освіти можна вказати ще й науковий ступінь, якщо існує. Поряд з назвою компанії, в якій ви працюєте, можна дати посилання на сайт цієї компанії. Це буде вашим плюсом, як для клієнта банку, оскільки показує на серйозність ваших намірів.

Ще одним позитивним моментом про клієнта для того, щоб вам надали вигідний кредит є наявність достовірної інформацію про вашу працездатність і матеріальне становище. Адже на це в першу чергу звертають увагу в банку при розгляді заявки на видачу кредиту. Тому необхідно давати достовірну інформацію про наявність власності і нерухомості, депозитних рахунків в інших банках.

Якщо ви брали кредит в іншому банку і своєчасно сплатили всю суму кредиту з певними відсотками на нього, то перевагою і необхідністю буде подання банку, в якому ви хочете взяти кредит всієї історії здійснених платежів, прикріплених до заяви на видачу кредиту. Тоді банк швидше сприйме вас як порядного і платоспроможного клієнта.

Крім перерахованих способів показати себе з позитивної сторони для банку, також є поведінка позичальника і перше враження про себе. Переживання викличуть у працівників банку думка про те, що ви можете приховувати якусь негативну інформацію про себе. Але перевірка все покаже. Перевірка – це лише формальний захист банку від злодіїв. Крім того, банк має інтерес у видачі кредиту, оскільки отримує вигідні відсотки для себе.

При взятті кредиту, необхідно звернути увагу і на свій зовнішній вигляд, адже солідність додає впевненості.

Вивчивши і представивши всі документальні відомості про себе можна сміливо відправлятися в банк за кредитом і не боятися відмови банком у видачі кредитних коштів у позику.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами