Як підготуватися до оформлення іпотеки?

02.12.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО, ПОРАДИ

оформлення іпотекиКожній людині, що шукає іпотеку, необхідно знати деякі правила, які допоможуть з легкістю вибрати потрібну нерухомість і при цьому витратити мінімальну кількість грошей.

По-перше, ні в якому разі не можна налаштовувати себе на те, що іпотечний кредит – це дуже складний і тривалий процес. Насправді це важко, тільки якщо ви намагаєтеся зробити все самостійно. Якщо ж ви вирішите звернутися до відповідної служби, яка займеться підготовкою документів, ви просто полегшите собі життя.

По-друге, якщо ви вперше вирішили оформити іпотечний кредит, пам’ятайте: в угоді завжди беруть участь дві сторони: заставотримач, або кредитор і заставодавець, або позичальник. Крім цього, для оформлення угоди необхідно укласти договір іпотеки, який включає в себе інформацію про суму іпотечного кредиту, його умови, звичайно ж права і обов’язки сторін, а також порядок і строки виплати заборгованості по іпотечному кредиту.

Також звертаємо вашу увагу на існування двох різних схем погашення іпотечного кредиту. Обов’язково уточніть всі нюанси перед тим, як підписувати договір. Ви повинні вибирати той варіант, який більш зручний вам, а не кредитору. Аналізуйте схеми, виходячи з джерел ваших доходів, а також кількістю самих доходів. Найкраще розпланувати погашення кредиту заздалегідь, щоб потім не позичати кошти у родичів і не влізти по вуха в борги.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами