Як отримати споживчий кредит?

21.10.2013
Опубліковано в рубриці ПОРАДИ, СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

стабільність національної валютиНа сьогоднішній день тих, хто хоче взяти , більш ніж достатньо. Однак переважна більшість майбутніх клієнтів банку перш, ніж піти на такий крок, розмірковує про те, як оформити позику з найбільшою вигодою для себе. У свою чергу банки активно просувають свої послуги. У пошуках оптимального з точки зору вигоди споживчого кредиту на тлі пропонованої різноманітності не обійтися без скрупульозного аналізу.

Класифікація даних кредитів передбачає виділення декількох категорій. Так, для задоволення особистих потреб позичальника створені споживчі позики, які можна умовно розділити на 2 типи. Перший з них являє собою кредит разового погашення. Суть кредиту зводиться до того, що уклавши відповідний договір, згідно з його умовами позичальник зобов’язаний за один раз повернути банку всю суму позики разом з належними відсотками після закінчення відповідного проміжку часу.

Другий тип передбачає позику з розстрочкою платежу. У цьому випадку банку необхідно розрахувати кредит , після чого він видає клієнтові всю суму відразу, в той час як клієнт зобов’язується повертати її в банк частинами, за допомогою здійснення щомісячних платежів з дотриманням встановлених термінів. Відсотки за користування позичкою заздалегідь включені в суму такого платежу. Тут істотне значення має своєчасність здійснення платежів, оскільки в протилежному випадку банк залишає за собою право нараховувати на суму позики різні комісії і відсотки, обумовлені простроченням платежу.

Ступінь вигідності подібних позик для себе позичальник визначає індивідуально, керуючись тим, що буде зручніше саме йому. В основу вибору можливим позичальником найбільш вигідного варіанту кредиту повинна лягати підсумкова сума кредиту, на який він розраховує в сукупності з прийнятністю термінів виплат. Ця інформація стане в нагоді також при підрахунку суми, яку йому потрібно буде виплатити банку в якості відсотків крім основного боргу. Гарною підмогою для цього буде кредитний калькулятор, який можна знайти на офіційному сайті майже кожного банку.

При проведенні подібних підрахунків потенційний позичальник повинен лише відповісти на кілька досить простих питань, яких дозволяють з’ясувати рівень його доходів по кредитній історії. Відповідати на дані питання слід максимально чесно, так можна отримати про передбачуваний кредит достовірну інформацію.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами