Як отримати кредит?

09.06.2014
Опубліковано в рубриці ПОРАДИ

Як отримати кредитУ наші дні кредит користується великим попитом, але як правильно оформити заявку на кредит: яких критеріїв дотримуватися, щоб кінцева сума кредиту була не настільки висока, а умови були зручні.

Зважившись скористатися кредитною послугою, насамперед, потрібно визначитися з різновидом кредитів, і банк, в якому будете брати кредит.

Бувають два види кредитів: споживчі та заставні, все залежить від цікавить вас суми.

Якщо сума вас цікавить невелика, то зручніше взяти кредит на споживчі потреби. Так буде набагато простіше і зручніше.

Такі позики можуть надавати всі великі банки Росії: Росбанк, ВТБ24, Россельхозбанк, АК Барс, Ощадбанк, Альфа-Банк, Петрокомерц, Хоум Кредит, Райффайзенбанк, Уралсиб і ін

Споживчий кредит видається максимум до 300 тисяч рублів, хоча бувають і такі, хто видає готівкою до 3 млн. руб. і навіть більше.

Заставні кредити видають набагато більше, до 10 млн. руб. і це ще не межа.

Грунтуючись на споживчому кредиті, слід врахувати, що процентна ставка висока, ніж у заставних, зате максимальна сума при цьому менше.

Після вибору кредиту і його суми, позичальник повинен підшукати кредитні програми, бажано різних банків і порівняти їх умови.

При виборі кредиту відсоткова ставка не відіграє основної ролі.

Потрібно враховувати всі аспекти: комісію за розгляд заявки, комісію за видачу кредиту, вартість оцінки майна при заставі, страховку, комісію за дострокове погашення заборгованості, працездатність позичальника.

Важливим чинником є схема погашення кредиту.

Тобто можна погашати суму однаковими порціями кожен місяць або ж ні, тут вирішує все банк.

З одного боку це зручно, не варто замислюватися наперед і будувати якісь плани.

Але в слідстві сума переплати виходить набагато вище, ніж такому ж кредиту, що має диференційовану схему (зменшує платежі кожен місяць).

При виборі кредиту варто подивитися на кількість безкоштовних способів його виплат.

Такими повинні володіти банки з обширними мережами відділенні, терміналів, де можна погасити кредитну заборгованість абсолютно безкоштовно.

В іншому ж випадку кінцева сума вашого платежу за кредит може зрости ще на кілька відсотків!

І щоб вибрати більш вигідний кредит, потрібно переконати банк у своїй платоспроможності – тобто, чим більше надасте документів, на стільки буде вище ваш шанс вище отримати вигідні умови пропоновані банком.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами