Як отримати кредит для малого бізнесу?

14.10.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ, ПОРАДИ

кредит для малого бізнесуНа сьогодні малий бізнес активно розвивається в нашій країні. Зараз постійно відкриваються нові магазини і фірми. Але щоб почати свою справу потрібні гроші. Обов’язково будуть потрібні гроші за оренду нерухомості, на оплату податків, на оплату комунальних послуг, на зарплату співробітникам, на закупівлю товару або сировини, на обладнання, на рекламу і т.д. Де взяти гроші? Можна самому накопичити гроші, можна взяти в борг у знайомих, можна знайти інвестора. Але якщо ви хочете відкрити бізнес у маленькому місті, то знайти інвестора буде дуже важко. Можна також взяти кредит у банку на розвиток бізнесу.

Для того, щоб отримати довгостроковий чи короткостроковий кредит, спрямований на розвиток малого бізнесу, необхідно повідомити банку мету, на яку піде кредит: зокрема й детальний бізнес-план, документацію на техніку та обладнання, необхідні для відкриття виробництва. Це дуже важливо. Жоден банк просто так вам не дасть гроші. Співробітники банку повинні переконатися у вашій платоспроможності. Деякі банки вимагають закласти майно. Але якщо ви надасте грамотний бізнес-план, то шанс на отримання інвестицій у бізнес помітно збільшується.

Банк може видати будь-який вид кредиту, як юридичним особам, так і ІП. Мета видачі кредиту – діяльність, пов’язана з інвестицією, і діяльність, пов’язана з оборотними кредитами, їх рухом.

Спосіб видачі кредиту для розвитку бізнесу може бути різним. Кредит може бути наданий у вигляді одноразової видачі необхідних грошових коштів. Також кредит може бути отриманий через кредитну лінію, як відновлювану, так і через не поновлювану.

Надання подібних кредитів здійснюється на платній основі, зі стягуванням фіксованої відсоткової ставки. Подібна відсоткова ставка стягується за надання права користування ресурсами банку протягом певного періоду.

Також існує спрощена процедура отримання кредитів певної фіксованої суми, так званих мікрокредитів. Вони надаються особам, які мають позитивну кредитну історію в зазначеному банку.

Пам’ятайте, що знайти гроші для початкового капіталу можливо. Але дуже важко грамотно ними скористатися. Якщо раптом справи у вас підуть погано, то не потрібно брати кредит в іншому банку, щоб погасити старий. Це буде помилковим ходом.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами