Як отримати іпотеку в Ощадбанку?

05.05.2014
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО

іпотекаУ наші дні у громадян України існує непогана можливість швидко побудувати або придбати будинок, купити гараж або заміську нерухомість. Все це можливо, оскільки отримати іпотеку в Ощадбанку на даний момент не складе великої проблеми і не займе багато часу.

Банк надає позики під 9,14 –9,5 річних відсотків, залежно від того, яка мета кредитування. Мінімальний початковий внесок дорівнює 10 відсоткам від вартості нерухомості. Щоб отримати іпотеку в Ощадбанку онлайн необхідно для початку проконсультуватися зі спеціалізованим співробітником банку. Після цього необхідно заповнити за формою бланка анкету-заяву. Потім надати необхідні документи: паспорт (оригінал), довідку про доходи, копію трудової книжки. Отримати іпотеку в Ощадбанку може лише той, чий вік від 21 року і до 75 років під час дії кредиту. При цьому стаж позичальника на останньому місці роботи повинен бути не менше шести місяців. Тим, хто отримує заробітну плату за картками Ощадбанку, отримати іпотеку буде вигідніше, оскільки відсоткова ставка за пільговими умовами кредитування знижена.

Щоб отримати іпотеку в Ощадбанку потрібно визначитися з програмою іпотечного кредиту. Даний банк має в наявності шість таких програм:

1) «Покупка готового житла» – це кредит на придбання тільки нового готового житла під заставу нерухомості, яка кредитується, або іншого житлового приміщення.

2) «Будівництво дому» – це кредит на будівництво житлової споруди під заставу нерухомості, яке кредитується, або іншого житлового приміщення.

3) «Заміська нерухомість» – це кредит на купівлю нерухомості, розташованої за межею міста (за винятком житлового будинку) під різноманітне забезпечення, яке має бути ухвалене банком.

4) «Державна підтримка іпотеки» – це кредит на придбання вже побудованого або ж тільки ще споруджуваного житла у юридичної особи (при чому – під заставу приміщення, яке кредитується).

5) «Рефінансування житлових кредитів» – іпотечний кредит на погашення іншого кредиту, який був отриманий на будівництво, або купівлю житлового будинку чи квартири.

6) «Гараж» – кредит на будівництво або придбання машинного.

Отримати іпотеку в Ощадбанку, загалом, не складе великих труднощів. Завдяки цій послузі реалізуються мрії про новий будинок, квартиру, дачу або гараж у безлічі цілеспрямованих жителів України. Інші ж зможуть владнати свої фінансові проблеми в короткий проміжок часу.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами