Як оформити кредитну карту?

01.07.2013
Опубліковано в рубриці ПОРАДИ, СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

кредитна карточкаЧим зручна кредитна карта?

Мені дуже подобається, що кредитна карта має ліміт. Іншими словами, я не беру відразу всі гроші, на відміну від кредиту готівкою. Це здорово, плати тільки за те, що ти взяв.

Кредитна карта, має свою універсальність, може давати Вам готівку і покупки в мережі магазинів, при цьому Ваш гаманець – по суті порожній – зручно навіть в цілях безпеки.

Пільговий період, який надається практично всіма банками, під час якого Ви не сплачуєте відсотки – це не щедрий подарунок, так як він можливий за умови, якщо Ви зробили розрахунок у магазині використовуючи термінал – правильно – відсотки за Вас заплатив магазин на місяць вперед.

Ви просто не можете собі уявити, як кредитна карта здатна виручити у важку хвилину.

Кредитна карта, може подарувати Прагу, Дрезден, Карлові Вари, Київ, Львів, розкішне вбрання, телефон, ноутбук, сауну, ресторан, відпочинок на морі, та ще багато всього, що навіть і не пригадати – загалом все, що практично я не зміг би собі дозволити в 50% випадків, навіть якщо б я відкладав, на всі ці неробства.

Застереження!

Факт в тому, щоб використовувати кредитну карту, Вам постійно потрібно мати – добре оплачувану, стабільну роботу. Всі ці радості, можливі тільки за Ваш рахунок – кредитна карта, існує просто для нетерплячих людей. Але після іноді навіть невиправданих витрат, кредитну карту, досить важко погашати. Адже берете з кредитної картки Ви чужі – а платити потрібно свої гроші.

Порада, не беріть ліміт більше 3 середньомісячних доходів.

Ні в якому разі, не дозволяйте оформлювати кредитну карту своїй дружині, і не давайте їй свою.

Кредитні карти дорожчають. Я не бачу тепер сенсу брати кредитні карти. Від однієї, мені вже точно треба буде позбутися, і я не вважаю карту вигідною, якщо ціна грошей вище 36% – це межа, через яку я б не радив переступати. Все, що вище 36 – просто маячня. На кредитні карти, в 2012 році, банки будуть робити особливий акцент – це високоприбутковий і низько ризиковий продукт. На даний момент, ставки підскочили вище 40%. Тому раджу дати знову їм опуститися до 33%.

Нових клієнтів в 2013 році буде замало, з цього правильною стратегією вважаю підвищення існуючих лімітів, і збільшення КМС за зняття готівки.

З боку банків, по суті, досить високі відсотки, будуть згладжуватися шляхом проведення різних конкурсів, бонусів у всіх видах, безкоштовний інтернет-банк, поліпшення функціонування останнього, і всілякі лояльності. Іншими словами, швидше за все, банки стануть нам дарувати більш високий рівень обслуговування – по неволі.

Як оформити кредитну карту і що для цього потрібно:

  • бажання;
  • фінансова дисципліна;
  • паспорт, ідентифікаційний код і довідка про зарплату та займану посаду за останні 12 місяців, якщо Ви хлопець молодший 25 років, то Вам буде потрібен військовий квиток або довідка про непридатність до служби, або поручителя.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами