Як можна взяти кредит без трудової книжки?

30.06.2014
Опубліковано в рубриці ПОРАДИ, СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

Споживчий кредитСпоживче кредитування – один з найбільш поширених і популярних видів кредитування населення. При виникненні фінансових труднощів, завжди можна звернутися до банку і отримати найвигідніший кредит готівкою . Для залучення клієнтів багато банків прагнуть забезпечити клієнтам максимально швидке і просте оформлення кредиту. Де не потрібно збирати безліч довідок і доводити свою платоспроможність.

Практично у всіх комерційних банках для оформлення кредиту, від позичальника вимагають мінімальний пакет документів. Багато банків надають позику і без трудової книжки, достатньо мати паспорт і другий документ, це може бути ІПН, СНІЛС, водійське посвідчення. Маючи при собі ці документи, позичальник вільно може подати заявку на отримання кредиту. Це обумовлено тим, що багато людей не мають офіційну роботу, і рівень білої зарплати не дозволяє оформити кредит на вигідних для себе умовах.

Іншими словами цей вид споживчого кредиту називається «Експрес-кредит». Умови щодо такого виду кредиту не зовсім вигідні для позичальника. Процентна ставка висока, сума з такого виду кредиту не перевищує 150 тис. рублів, а максимальний термін три роки. Банки пояснюють такі умови кредитування тим, що часто трапляються неповернення позик, так як клієнт не має офіційну роботу і може в будь-який момент втратити джерела доходу і не зможе виплачувати борги по кредиту.

Коли оформляєш споживчий кредит, необхідно звертати увагу на всі пункти, які прописані в договорі. Звертати увагу не тільки на термін кредитування і процентну ставку, а також на розмір комісій, штрафи при невиконанні зобов’язань за договором і чи можна погасити кредит достроково. Розрахувати підсумкову вартість кредиту і зрозуміти чи підходить дана пропозиція, допоможуть співробітники банку.

Також оформити кредит без трудової книжки можливе за допомогою угоди, яке було складено в 2010 році, і говоритися там про те, що будь-який безробітний може отримати гроші в кредит на відкриття малого бізнесу. Для цього потрібно зареєструватися у службі зайнятості населення та надати вагомі аргументи для того щоб банк оформив кредит на бізнес.

Отримати стандартний кредит на вигідних для себе умовах, можна, тільки якщо надати співробітникам банку діючий закордонний паспорт з печатками про недавнє виїзді за кордон, документи на володіння автомобілем або нерухомість.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами