Вирішили взяти кредит? Уважно вивчіть його умови!

23.12.2013
Опубліковано в рубриці ОГЛЯДИ, ПОРАДИ

грошіМи живемо в такий час, коли кредити зустрічаються всюди.  Без них не можуть обійтися ні приватні особи, ні підприємства.

Останні можуть скористатися цією послугою, у разі недостатніх оборотних коштів, або просто для розширення бізнесу.  Прості ж люди – при незапланованих витратах.

При поверхневому погляді на систему кредитування може здатися, що вона вигідна для всіх.  Але при більш глибокому розгляді, далеко не все так безхмарно.

Пропозицій про надання кредиту з боку різних банків безліч.  Але це не гарантує, що при його оформленні не може виникнути жодних труднощів.  Часто це питання вирішується не дуже швидко і не дуже вигідно для позичальника.

Споживчий кредит

Звичайна людина може розгубитися від великої кількості інформації на цю тему.  Пропозиції надходять з усіх боків, і буває нелегко зупинитися на єдиному варіанті.  Адже хочеться підібрати найвигідніший варіант.  І, якщо не вникнути в деталі договорів різних банків, то це навряд чи вийде.

Треба також враховувати, що при оформленні кредиту, багато банків вимагають обов’язкового надання документів, які підтверджують платоспроможність і робочу діяльність позичальника.  А якщо сума значна, то треба буде надати поручителів або заставу власного майна, вартість якого може в рази перевищувати суму кредитування.

Якщо навіть всі документи оформлені правильно, не виключено, що в кредиті відмовлять.

Іпотека

Кожній людині хочеться жити в нормальних умовах, мати свою власну квартиру.  Іпотека надає таку можливість.  Бажання купити житло вже зараз і здійснювати при цьому мінімальні переплати – цілком зрозуміле.  Але частіше в реальності виходить інакше і, людина потрапляє в непосильну фінансову залежність на довгі роки.  Саме тому, так необхідно ретельно вивчити умови договору, особливу увагу звернути на відсотки, адже від цього залежить ваше життя на найближчі 10-20 років.

Кредитування бізнесу

Ще складніше питання – отримати кредит юридичним особам .  Тут дуже важливо серед безлічі комерційних пропозицій вибрати дійсно гідного партнера.  Дуже важко доводиться новачкам у бізнесі, оскільки вони ще не набули потрібної репутації і зв’язків.  Відповідно без певної підтримки, отримати кредит для них буде проблематично.

Звертайтеся до фахівців

Щоб не зазнати великих труднощів в погашенні кредиту у вашому недалекому майбутньому, краще до його оформлення зверніться до кредитного брокера.

Саме ця людина надасть допомогу в отриманні даного виду позики, допоможе з оформленням необхідних документів, дасть консультації на будь-які кредитні теми, підбере найбільш вигідні пропозиції, які підходять саме вам.

Це можливо у зв’язку з тим, що брокерські компанії мають дуже тісні партнерські відносини з багатьма банками і володіють інформацією про всі їхні кредитні програми.

Врахуйте всі ці нюанси, будьте уважні, не дайте кредитним відносинам затьмарити ваше життя!  Будьте щасливі!

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами