Види кредитування

16.06.2014
Опубліковано в рубриці ОГЛЯДИ

Види кредитуванняПозики в банку на свої потреби давно стали звичними і часом вони дійсно можуть вирішити проблеми, наприклад, з тим же житлом.

З метою придбання житла можна оформити так звану іпотеку. Це кредит, що видається під заставу нерухомості, яка є гарантом повернення грошей. Як правило, це довгостроковий позику, що видається на 10-25 років. Іпотеку видають під наявну нерухомість, наприклад, будинок або земельну ділянку, квартиру, але його можна використовувати і на ремонт вже наявної квартири.

Часто під час оформлення іпотеки банки вимагають початковий внесок у розмірі 10-30%, але останнім часом все більше баків відмовляються від такої практики і видають кредити без цієї умови. Видача грошових коштів відбувається під фіксовані відсотки, розмір яких залишається незмінним до закінчення погашення, але є і плаваюча ставка відсотків. Її суть полягає в наступному. Наприклад, кредитна ставка банку на даний момент становить 5%, але в наступному місяці вона впала або піднялася, і ставка по кредиту позичальника буде коливатися. Якщо оформляється кредитування з фіксованою процентною ставкою виплат, то необхідно щомісяця вносити певну суму, яка розраховується заздалегідь.

Існує і споживчий кредит, який видається банком для придбання якогось товару, наприклад, туристичної путівки або меблів. В основному, такі кредити оформляються за фіксованою процентною ставкою, яка зберігається до закінчення виплати. Термін кредиту в цьому випадку може тривати від 6 місяців і до 25 років. Якщо є забезпечення по кредиту, то можна знизити процентну ставку виплат і взяти в кредит більш велику суму. Під час оформлення позики банк має право вимагати додаткові виплати, наприклад, комісію за видачу кредиту, страховку або оплату ведення позикового рахунку. Ці виплати, як правило, стягуються, як фіксовані суми.

Якщо говорити про автомобілі, то в цьому випадку оформляється автокредит, який видається на покупку нових або б / у автомобілів. Ці кредити так само, як і попередні, вдадуться під фіксовану процентну ставку. Як правило, при оформленні цієї позики в договір вноситься та страхування КАСКО, пропоноване банком. Забезпеченням за кредитом є куплений автомобіль. Тут також можуть зажадати додаткові виплати, як правило, це певна заздалегідь і зазначена в договорі сума.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами