Види і особливості автокредитів

18.11.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА АВТО

особливості автокредитівСьогодні для багатьох людей тільки автокредитування є єдиною можливістю обзавестися власним автомобілем. Це пов’язане з тим, що вартість автомобіля часто дуже значна, тому доводиться вдаватися до допомоги фінансового закладу. При цьому у клієнта з’являється можливість внести тільки початковий внесок, а решту суми віддавати поступово, невеликими частинами протягом кількох років. Варто також брати до уваги те, що вам доведеться оформляти страхування КАСКО, а це солідна стаття витрат. За допомогою калькулятора каско онлайн ви зможете швидко розрахувати яку суму вам доведеться заплатити за страхування вашого автомобіля.

Банки, у свою чергу, намагаються прорекламувати найбільш вигідні пропозиції, наприклад, автокредит без додаткових комісій або без початкового внеску. Але, як показує практика, без початкового внеску часто не обійтися, як, власне, і без додаткових комісій. Зазвичай доводиться викласти близько 15-30 відсотків від загальної вартості автомобіля. Відсутню ж суму доведеться погашати протягом певного часу, але вже з відсотками банку.

Яку вигоду має клієнт, який бере авто в кредит? Фінансово – ніякої. Єдина перевага полягає в тому, що людині не доведеться довгий час витрачати на нагромадження великої суми, і насолоджуватися водінням автомобіля вже через кілька тижнів або навіть днів. При цьому найчастіше фінансові втрати з урахуванням інфляції можуть навіть перевершити витрати по кредиту. Ситуація може обернутися і по-іншому. Наприклад, банк може знизити ставки по кредиту, а позичальникові все одно доведеться виплачувати свій борг за старими умовами, прописаними у договорі. Так які ж сьогодні існують види автокредитування?

У першу чергу варто відзначити автокредит з початковим внеском. Даний вид позики є найбільш поширеним. При цьому клієнту необхідно готувати документи з роботи, права і паспорт. При цьому початковий внесок може складати 15-30 відсотків залежно від умов банку. Взагалі, перед оформленням кредиту необхідно уважно пройтися по всіх банківських установах і дізнатися, де мінімальні комісії і процентні ставки.

Існує також кредитування автомобіля без первинного внеску. Для отримання такого кредиту також необхідно зібрати стандартний пакет документів. Але у даної позики є деякі недоліки – високі відсотки та обов’язкове страхування автомобіля, який повинен бути новим.

Набирають популярності і експрес-кредити, які особливі своїм блискавичним оформленням. При цьому автомобіль можна отримати навіть у день звернення в автосалон. Переваги такого кредиту – швидкість оформлення і мінімальна кількість документів, необхідних для отримання грошей. Недоліки – високий початковий внесок (близько 30 відсотків) і дуже високі процентні ставки.

При бажанні також можна оформити кредит на автомобіль без страховки. У цьому випадку необхідно зібрати звичайний пакет документів. При цьому терміни отримання автомобіля можуть складати кілька тижнів. Особливість даного кредиту – немає необхідності в страхуванні, але процентна ставка тут також дуже висока.

Можна також взяти кредит у розстрочку або оформити факторинг. У цьому випадку необхідний пакет документів буде мінімальним: права, паспорт, засвідчена копія або оригінал трудової книжки. Переваги факторингу – відсутність будь-яких відсотків. Таким чином, машина купується просто в розстрочку. Оформляються всі необхідні документи близько п’яти днів.

У даному виді кредитування також є необхідність в оформленні початкового внеску (зазвичай близько 30 відсотків від ціни на машину). Недоліком же факторингу є обмежений вибір транспортних засобів. Та й подібна схема працює не у всіх автосалонах.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами