Ви ще досі не взяли кредит… тоді ми ідем до вас

21.01.2013

 Хоум Кредит БанкНещодавно у відділеннях Хоум Кредит Банк з’явилася нова послуга, яка дозволяє брати кредити, не приходячи в банк. Агенти банку прийдуть до вас додому або в офіс, привезуть всі потрібні документи. Конкуренти сумніваються в ефективності нового каналу продажів.

Для отримання «домашнього» кредиту потрібно заздалегідь залишити заявку в відділенні або на сайті банку, вказавши позикові побажання. Потім з’явиться банківський співробітник. Він допоможе із заповненням анкети, оформленням документів, і в підсумку привезе договір карту, на якій будуть гроші. Крім того, грошові кошти Хоум Кредит Банку можна покласти на рахунок. Найбільша доступна сума – 200 тисяч. рублів. Ставки за такими позичками не відрізняються від діючих за кредитними програмами, що пропонує банк. Кредит надається без застави та поручителів за наявності двох документів – паспорта та ідентифікаційного коду.

«Ми запустили цей сервіс зовсім недавно, рано ще робити висновки, але за попередніми прогнозами на агентів припадатиме половина всіх продажів», – повідомили в банку. Про намір запуску нового каналу продажів голова правління установи Іван Звітек заявляв ще навесні 2011 р.. До сьогодні йшло формування агентської мережі та відпрацювання всіх деталей.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами