Відпочинок в кредит

28.04.2014
Опубліковано в рубриці КРЕДИТ НА ВІДПОЧИНОК

Відпочинок в кредитНа жаль, згідно з деякими соціологічними опитуваннями, близько чверті громадян України навіть не замислюються про закордонні поїздки через те, що грошових коштів на це просто не вистачає. Звичайно, дану ситуацію нормальною назвати складно, тому в даній статті ми розглянемо питання, що стосуються кредиту, наданого російськими банками для відпочинку і подорожей.

Ще в недалекому минулому, щоб якимось чином оплатити путівку, клієнти-позичальники оформляли в банках споживчі кредити. За гроші, отримані в результаті операції, людина йшла в туристичне агентство, де і набував потрібний йому тур у той чи інша держава.

На щастя, зараз ситуація змінилася в кращу сторону. З розширенням спектру банківських послуг і появою кредитів на відпочинок, у клієнтів з’явилася можливість проводити відпустки за кордоном на вигідніших умовах. Люди спокійно розглядають будь-які пропозиції туроператорів, набувають тури в Пекін , Прагу, Берлін і Лондон, знаючи, що протягом року вони без особливих зусиль погасять наявну заборгованість перед банком.

Розглянемо особливості видачі кредитів на відпочинок. Строки розгляду банком заявки і, безпосередньо, видача коштів варіюються від декількох днів до тижня. Якщо мова йде про путівку, що потрапляє в розряд «горящих», то у вигляді виключення банк може прискорити процедуру видачі кредиту до одного дня і навіть години.

Варто відзначити, що більшість банківських організацій ставляться вельми лояльно до своїх позичальників, даючи їм можливість погасити отриманий кредит в строк від одного до трьох місяців. У чому ж тут заковика? Суть подібної пропозиції полягає в анулюванні всіх процентних внесків. Якщо за цей період ви повернете банку всі гроші, видані вам колись на відпочинок, то переплата буде дорівнювати нулю!

Ви мрієте відвідати готелі Мілана і, природно, побувати в Італії? Так у чому ж, власне, проблема? Єдине, що вам потрібно мати, так це гроші на початковий внесок (від 10% до 25%), посвідчення особи (паспорт) та довідку з місця роботи. Кошти, видані банком за вашою заявою, можуть бути перераховані на рахунок вашого туроператора. Це досить зручно тому, що вам не доведеться робити зайвих рухів, так би мовити. Отримали кредит – полетіли відпочивати за кордон! Звичайно, якась певна сума грошових коштів з собою у вас повинна бути обов’язково.

Відпочивайте, будь ласка, на здоров’я!

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами