Умови іпотечного кредитування поміняють

19.07.2012
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО, ПРОГНОЗИ

Програму іпотечного кредитування за програмою «Доступне житло» чекають зміни. Зокрема, сума первинного внеску буде зменшена на 15%, з 25 до 10%. Але це не єдина зміна, яку отримають потенційні черговики, оскільки тепер щомісяця потрібно буде оплачувати не 40% по кредиту, а 55% від щомісячного доходу сім’ї.

Таким чином, для того, щоб отримати іпотечний кредит, мінімальний рівень доходів буде підвищений з 10 середніх зарплат до 15.

Нагадаємо, згідно з правилами, на житло не більше 40 м кв. можуть претендувати сім’ї, чисельністю з двох осіб. Площа квартири з 58 м.кв. можуть отримати сім’ї з трьох і більше осіб.

У цій частині планують змінити мінімальну площу квартир. Тобто, сім’я з двох осіб при наявності фінансових можливостей може купити квартиру площею від 76 до 94 м.кв.

В Міністерстві регіонального розвитку та будівництва планують змінити і процедуру компенсації відсотків банками, згідно з якою держава буде компенсувати банкам 13%, а не банки позичальнику. Тобто, щомісяця учасник іпотечної програми буде платити тільки 3% банку, а решту суми на рахунок банку буде переводити безпосередньо держава. В управлінні вважають, що такий механізм викличе більше довіри у населення до даної програми.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами