Споживчий кредит починається з анкети

24.03.2014
Опубліковано в рубриці СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

Споживчий кредитСьогодні неможливо уявити собі життя без кредитів. Різні їх види з кожним днем завойовують все більшу аудиторію. Причому у кредиторів досить широке коло клієнтів. Природно, вони вибирають найбільш дисциплінованих, відповідальних, платоспроможних клієнтів.

Особливо важливий подібний вибір при виділенні споживчого кредиту. При виборі клієнтів враховуються вік людини, місце роботи, стаж, доходи, постійне місце проживання та прописка. Цікавить фінансова установа, що виокремлює кредит, наявність особистої власності, яка може стати заставної, а також сімейний статус. Важливо також мати хорошу кредитну історію і поручителів. Більш детальну допомогу по кредиту в Самарі ви можете отримати у наших консультантів.

Всі ці факти можуть бути викладені в анкеті, яку необхідно заповнити в банку кожному, хто претендує на отримання споживчого кредиту. І це в тому випадку, що зовні анкета виглядає досить просто. У ній слід вказати особисті дані, тобто прізвище, ім’я та по батькові, а також суму затребуваного кредиту.

Обов’язково потрібно вписати дату народження. Слід повідомити про домашню адресу, а також про наявність постійної прописки. Вказуються в анкеті строки погашення кредиту, а також місце роботи та розмір заробітної плати.

Але слід вписати в анкету та інші відомості, скажімо, телефон роботодавця, а також телефони поручителів та їх адреси. До заповнення анкети необхідно підійти відповідально, оскільки іноді вона є основним документом, який впливає на прийняття позитивного рішення.

Відповіді повинні бути гранично правдивими і адекватними. Скажімо, здасться дивною заяву на отримання кредиту в розмірі, не набагато перевищує дохід клієнта, з розстрочкою на два-три роки. Обов’язково до анкети докласти завірену ксерокопію трудової книжки, медичну довідку про стан здоров’я, довідку, яка засвідчує наявність у власності клієнта нерухомості.

Важливо в анкеті заповнити, здавалося б, не зовсім обов’язкові пункти. Можна вписати і додаткові відповіді. Необхідно добитися того, щоб в анкеті читалася впевненість банківських службовців в сумлінності і платоспроможності клієнта.

Будучи важливим документом при отриманні споживчого кредиту, анкета – все ж не найголовніше. Головними в даній справі є високий стабільний дохід, постійне місце проживання та роботи, а також прекрасне здоров’я.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами