Сім’ї з низьким доходом зможуть купити квартиру

16.03.2012
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО, ПРОГНОЗИ

Прем’єр-міністр пообіцяв забезпечити квартирами за програмою «Доступне житло» сім’ї, місячний дохід яких не перевищує 4 тис гривень. Такий механізм буде врегульовано вже протягом місяця. При цьому, привілеї будуть надаватися тим сім’ям, вік членів яких не перевищує 30 років.

Сім’ї до 30 років і без дітей зможуть брати позику на 30 років під 3% річних. Сім’ї з дитиною зможуть брати безпроцентний кредит. Сім’ї, в яких двоє і більше дітей, зможуть отримати компенсацію вартості житла від держави в розмірі 25 і 50%.

Відзначимо, в програмі «Доступне житло» можуть брати участь сім’ї, дохід яких не перевищує 12 тис. гривень на рік для кожного члена. В цьому випадку 30% вартості житла покривається за рахунок держави, і 70% – сплачує родина в розстрочку.

За словами Миколи Азарова, в цю програму для надання кредитів будуть задіяні як державні, так і комерційні банки та організації.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами