Що таке кредитна картка з пільговим періодом?

07.01.2013
Опубліковано в рубриці ОГЛЯДИ, СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

кредитна карточкаКожен з нас хоча б раз у житті користувався кредитом. Для того, щоб ми могли отримувати кредити швидше – банки випускають кредитні картки. У всьому світі в розвинутих країнах безліч людей тільки таким способом і розраховуються в магазинах за свої покупки. А в Україні, все-таки, люди звикли відчувати шелест купюр в руці. Але все ж, коли грошей не вистачає, ми згадуємо про кредитку.

Кредитні карти, як правило, видають на невеликі суми. Деякі банки випускають кредитні картки з пільговим періодом . Так в Україні, наприклад, існує безліч програм кредитування з пільговим періодом.

Оплативши, наприклад, товар за 500 гривень, ви маєте деякий час, щоб повернути гроші назад на рахунок. Як правило, пільговий період становить від 30 до 60 днів. Але, на жаль, ми часто забуваємо, і затягуємо період погашення, а коли залишається кілька днів до останнього терміну оплати платежу, ми поспішаємо зарахувати гроші на рахунок. І як на зло, потрапивши на вихідні дні, гроші попадають на кредитну карточку на день-два пізніше.

За прострочення пільгового періоду завжди береться плата, причому, не мала. По-перше, це місячна оплата відсотка за кредитування, а по друге – це додаткові платежі, про які часто банки пишуть в контракті маленькими літерами.

Але, звичайно, якщо платежі платити вчасно, то не користуватися кредитною картою – просто нерозумно, адже не завжди є можливість носити при собі велику суму грошей.

Якщо вас цікавить питання де замовити кредитну карту з пільговим періодом, ви можете подивитися інформацію на офіційних сайтах банків. Багато з них можуть надіслати кредитну карту вам поштою.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами