Плюси і мінуси кредиту під малий бізнес

09.09.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ, ОГЛЯДИ

стабільність національної валютиСьогодні, в часи розвитку малого бізнесу, держава все більше звертає увагу на підтримку підприємців. Є ціла програма з фінансування початківців бізнесменів. Але головна проблема програм субсидування, є малий розмір таких субсидій. Саме кредити під малий бізнес дозволять отримати той мінімум грошових вкладень, необхідний на розвиток малого підприємництва.

Так в чому ж плюси і мінуси у таких кредитів, що видаються різними банками та іншими фінансовими організаціями, і чи варто на них розраховувати?

Для початку розглянемо основні позитивні моменти і все про кредитування юридичних осіб та малого бізнесу:

• По-перше, слід відзначити високий рівень мобільності такого кредитування. Кредити видаються за визначеним графіком та під конкретну операцію. Потрібно сказати, що саме кредит дозволить Вам вирішити більшість проблем фінансування в дуже стислі терміни.

• По-друге, погашення кредиту може бути досить довгостроковим. Ви можете повністю погасити позику не в один певний день, а повертати грошові кошти поетапно, протягом декількох місяців або років. Все залежить від конкретних цілей кредиту.

• По-третє, такий вид кредитування пропонується організаціям, які не так давно вийшли на ринок. Тобто потрібно пропрацювати всього лише півроку, а в деяких випадках навіть менше, щоб ви змогли отримати необхідні грошові кошти у вигляді кредиту.

Негативні моменти кредитів під малий бізнес:

• По-перше, всі кредити під малий бізнес мають дуже високі ставки. Якщо врахувати розміри всіх кредитних платежів банку, то рентабельність підприємства, яке тільки що з’явилося може значно погіршитися, і підприємство навіть може зазнати збитків.

• По-друге, графіки платежів, за виданими кредитами, мають дуже жорсткі рамки, що може доставити багато неприємностей організаціям, орієнтованим на сезонний прибуток.

• По-третє, абсолютно всі види кредитування малого бізнесу мають на увазі наявність заставного майна.

• По-четверте, для надання кредиту, організації потрібно буде відкрити свій розрахунковий рахунок, куди надходитимуть кредитні кошти.

Таким чином, кредитування малого бізнесу має більше негативних моментів, ніж позитивних. Але, в сьогоднішніх реаліях, без взяття кредитів, більшості молодих підприємців не обійтися, адже вони дають можливість організувати по-справжньому ефективну справу.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами