Плюси і мінуси іпотечного кредиту

03.06.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО, ОГЛЯДИ

іпотечний кредитДо кредитів з недовірою ставляться багато громадян нашої країни. Як правило, така недовіра пов’язана не з тим, що, наприклад, справді дуже невигідний, а з тим, що люди самі дуже погано знайомі з іпотекою, тому часто намагаються користуватися тільки споживчими кредитами. У вас не буде труднощів з іпотекою, якщо ви правильно підійдете до її оформлення. У цій статті буде йти мова про плюси і мінуси іпотеки.

Щоб детально розібратися в тонкощах іпотечного кредитування, необов’язково проходити консультації у фахівців. Це не буде зайвим. Що таке іпотечний кредит? Даний вид кредитування оформляється під заставу вашого майна. Іпотека – довгостроковий вид кредитування. Оформити іпотеку можна практично в будь-якому банку або кредитній агентстві. Ви можете взяти іпотеку з найбільшою вигодою, тому є кілька програм іпотечного кредитування.

Розберемося з позитивними і негативними сторонами іпотеки. Найбільшим плюсом іпотечного кредиту є те, що ви платите вже за свою квартиру. Тобто житло вже оформлено на вас, і ви маєте законну реєстрацію. Тобто вам не доведеться поневірятися по орендованих квартирах.

Великий мінус іпотечного кредитування – це величезна процентна ставка. Щоб не потрапити в таку неприємну ситуацію, слід проконсультуватися у фахівця. Також, уважно ознайомтеся з договором перед тим, як його підписати.

Схожі публікації:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами