Отримання кредитних карт в он-лайн форматі: все дуже просто!

23.06.2014
Опубліковано в рубриці ПОРАДИ

кредитна карточкаГроші в тимчасове користування кредитні установи надають двома способами. З одного боку, передбачена можливість їх видачі готівкою – в особливій мірі в тому випадку, коли потрібні активи на різні потреби, не передбачають надання звіту про їх витрати в банк. З іншого боку, кошти переводять на кредитну картку. Пластикові платіжні засоби в останні роки користуються надзвичайно високим попитом серед людей з активною життєвою позицією, що використовують у практичній діяльності передові інновації.

У чому полягають переваги пластикових карт? Ставка по них – фіксована (більшість кредитних установ пропонує ставку в розмірі від 20 до 23 відсотків). Крім того, протягом пільгового періоду передбачено можливість погашення довга без виплати відсотків банку – у власників пластикового платіжного засобу з’являється унікальна можливість оптимізувати майбутні витрати, що стосуються розрахунку за рахунками.

Окремо варто вказати на можливість оформлення «пластику» в дистанційному режимі. Подається заявка на кредитну карту онлайн – клієнтам кредитної установи не потрібно витрачати свій дорогоцінний час на візити в офіс установи. Ніяких складнощів із заповненням форми стандартного зразка не виникає. За великим рахунком, користувачам мережі необхідно тільки заповнити графи таблиці, вказавши об’єктивну і правдиву інформацію (співробітники банку в подальшому обов’язково її перевірять). Відповіді потрібно надати на питання наступного порядку, що стосуються:

-          грошової суми, на яку розраховують клієнти фінансової установи;

-          особистих відомостей про потенційних позичальників;

-          стажу роботи, приблизного заробітку на місяць;

-          складу родини;

-          майна, яким володіють особи, що подають заявку на отримання кредитної картки і т.д.

Відомості подані. Залишається тільки запастися терпінням і чекати дзвінка співробітника кредитної установи. В офісі банку клієнту ще раз докладно розповідається про умови користування пластиковою карткою, тарифних ставках, пільгових термінах погашення кредиту, далі сторони укладають договір. Після на руки клієнту видається кредитна карта, на яку нараховано грошові кошти (після її активації ними можна користуватися). На допомогу власникам кредитних карт пропонується сервіс інтернет-банкінгу, що надає клієнтам інформаційну та консультаційну підтримку.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами