Наскільки це вигідно – оформити кредит по додатковій карті

16.09.2013
Опубліковано в рубриці ПОРАДИ, СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

кредитна карточкаНавряд чи сьогодні хтось здивується кредитним картам. Цей банківський продукт є, мабуть, найбільш затребуваним серед наших співвітчизників, багато з яких мають не по одній, а по дві і навіть по три кредитки. Досить часто банки пропонують оформити кредит по додатковій карті. Наскільки це вигідно, спробуємо розібратися.

Почнемо з того, що до одного банківського рахунку будь-який позичальник може підключити до трьох додаткових карток, причому самі карти можуть бути однаковими або різними за своїм пропозиціям та програмами.

Часто банки пропонують умови за додатковими картками не менш цікаві, як і програми основної картки, а тому каверзи чекати не варто: банк, пропонуючи вам оформити ще одну карту, тим самим розширює власну клієнтську базу. А ви, зі свого боку, можете віддати кредитку комусь з членів своєї сім’ї.

Користуватися такими кредитками зручно, оскільки ви можете віддати її своїй дитині, який навчається в іншому місті, дружині, яка збирається на відпочинок або батькам, які потребують вашої матеріальної підтримки. При цьому ви самі можете встановлювати ліміт на використання рахунку іншими особами. Розпоряджатися кредиткою ви можете на свій розсуд. Наприклад, можна оформити кредит, гроші за яким ваші близькі можуть знімати в строго певний час. Ви також можете заборонити розготівковування грошові коштів, обмежувати види операцій по картах, підключати будь-які додаткові послуги.

Звичайно, хтось у наш час часто вибирає кредит готівкою, проте особливою популярністю все ж користуються кредитки. Додаткові карти зручні тим позичальникам, які не можуть в силу різних обставин претендувати на оформлення класичної кредитної картки. До такої категорії варто віднести, наприклад, студентів та дітей, літніх людей та інші категорії.

Експерти радять не брати кредит готівкою, а оформити додаткову карту, вид якої буде відмінним від основної. У цьому випадку вам не страшні технічні збої, адже якщо ви не провели платіж по одній карті, ви зможете провести його по іншій, і це вам нічого не коштуватиме.

Не забувайте і про те, що карти видаються тільки банками, а значить ви можете бути впевнені у співпраці з фінансовою організацією. На жаль, це важко сказати про інші організації, які пропонують оформити кредит готівкою: в цьому випадку ризик розпочати співпрацю з шахраями є завжди.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами