Моніторинг кредитних сервісів

15.07.2013
Опубліковано в рубриці ІНШЕ

кредит WebmoneyНам завжди не вистачає грошей – завжди їх мало. Саме тому в наше життя так стрімко увірвалися кредити, які допомагають вирішити багато проблем. Практично нічим не відрізняється від реального і кредит Webmoney, який має лише кілька особливостей при його оформленні. Це нерідко відлякує багатьох охочих його отримати, так як вони не знайомі з його специфікою і бояться оступитися. Але варто відзначити, що в мережі Інтернет ви не знайдете аналогів, які б здійснювали кредитування онлайн – це можливо тільки завдяки ресурсам системи електронних платежів Webmoney.

Врахуйте, що спочатку необхідно отримати персональний атестат Webmoney, якщо у вас його ще немає, адже більшість інтернет-кредиторів видають гроші саме за наявності персонального атестата.

Перш ніж узяти кредит Webmoney потрібно відвідати інтернет-проект CreditBox.info, який здійснює моніторинг кредитних сервісів, і надає велику кількість інформації про проекти, які дозволяють користувачам мережі Інтернет отримати в кредит WMZ або будь-який інший титульний знак. До слова, саме титульні знаки є валютою в системі Webmoney (WMZ – це долари США, WME – євро, WMR – російські рублі, WMU – українська гривня).

Щоб вибрати найбільш підходящий кредитний сервіс, який дозволить отримати кредит Webmoney, необхідно спочатку розібратися, як можна відсортувати кредиторів, представлених на сторінках проекту, що виконує їх моніторинг для ознайомлення. Нижче описані найважливіші параметри, які допоможуть швидко визначитися з підходящим кредитором.

Якщо ви новачок, необхідно відсіяти ті кредитні сервіси, які вимагають від позичальника наявність якого-небудь BL (Business Level). Цей бізнес-рівень показує ділову активність власника, однак так як ви тільки отримали персональний атестат, то ніякий бізнес-рівень вам поки ще відповідно не присвоєно.

Обов’язково слід знати, скільки грошей ви хочете взяти в борг, адже не кожен проект готовий видати велику суму. Тому далі можна відсіяти тих, хто не готовий дати кредит Webmoney на суму більшу, ніж передбачено їх правилами.

До того ж, визначтеся завчасно, на який період ви збираєтеся отримати кредит Webmoney, адже один кредитний сервіс може кредитувати лише на 30 днів, а інший – на 300.

Зверніть увагу, що не кожен сервіс CreditBox.info передбачає дострокове повернення коштів, який дозволяє зменшити вартість позики. Однією з особливостей кредитів Webmoney є щоденне нарахування відсотків, тому якщо ви збираєтеся погасити заборгованість раніше терміну, варто врахувати це при виборі майбутнього кредитора.

Якщо з усіх інших параметрів у вас залишився тільки «відсоток на добу», то можна просто відсортувати кредиторів, що залишилися, виставивши зверху тих, хто бере найменший відсоток. Таким чином, ресурси, які використовуємо надають інформацію про популярні кредитні сервіси і можна швидко знайти свого майбутнього кредитора, а також підібрати для себе оптимальний варіант, який дозволить заощадити на відсотках.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами