Купівля автомобіля в кредит

02.09.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА АВТО

автомобіль в кредитЗа статистикою практично половина автомобілів в нашій країні купуються на гроші, взяті в кредит. Тобто, замислюючись про власну машину, більшість людей йдуть в автосалони і кредитні організації.

В автосалоні потенційного клієнта зустрічають величезні приміщення, довгі ряди гарних блискучих іномарок і доброзичливі усміхнені співробітники, які готові показати вам будь-яку цікаву модель і відповісти на виниклі питання. Такий підхід найчастіше змушує людину втратити необхідну пильність та погодитися на умови, запропоновані менеджером салону. За такі помилки доводиться платити і незабаром ви будете судорожно шукати відповідь на питання, що робити якщо платити кредит не виходить.

Не варто забувати, що більша частина прибутку автосалонів (всупереч громадській думці) виходить не з націнки на вартість продаваних автомобілів. Основний дохід салону складають виниклі після придбання витрати власника на установку додаткового обладнання та обслуговування автомобіля. Тому в салоні моделі найчастіше подаються у бюджетному варіанті.

А більшість людей, які купують машину, бажають отримати також і деякі додаткові функції, наприклад, такі, як парктронік, сигналізацію, аудіо систему і багато інших. Встановити це обладнання пропонується відразу в салоні, однак якщо купити його в спеціалізованому магазині і встановити за допомогою фахівців, то можна отримати вигоду в два або навіть в три рази.

Найчастіше менеджери автосалонів ловлять на вудку довірливих покупців, стверджуючи, що оформляти кредит, купувати страховку, а також встановлювати додаткове обладнання на автомобіль можна тільки через салон. Безсумнівно, таку пропозицію досить зручно, але в грошовому відношенні зазвичай менш вигідно.

Велика частина салонів співпрацює з кредитними організаціями, пропонуючи оформити авто кредит прямо в салоні, проте умови не завжди найбільш економічно вигідні для потенційного позичальника. Адже можна спочатку вибрати машину, яка підходить саме вам по всіх параметрах, попередньо обійшовши різні автосалони та порівнявши моделі, які цікавлять і комплектацію, а лише після цього самостійно подати заявку в банк на отримання позики для покупки автомобіля.

У цьому випадку існує ймовірність отримання позики готівкою і керівництво салону не буде знати про те, що машина купується в кредит.

Таким чином, при наявності деякої кількості вільного часу варто витратити його на вивчення різних пропозицій авто кредитування. Великий шанс, що більш вигідний варіант позики ви знайдете безпосередньо в банківській організації, а не в автосалоні.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами