Кредити для малого бізнесу

02.06.2014
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

рефінансування кредитуСьогодні малому бізнесу банки приділяють особливу увагу, пропонуючи малим підприємствам, поряд зі стандартними умовами, спеціальні умови кредитування: знижені ставки, відсутність застави, збільшені терміни кредиту. Для того, щоб почати свій бізнес необхідно також підшукати приміщення, ознайомитися з базою зареєстрованих товарних знаків, але якщо ви отримаєте кредит, то справа залишається за малим.

Кредити для малого бізнесу поділяються на овердрафти, експрес-кредити і кредити на поповнення оборотних коштів. Крім того, у багатьох банках передбачені кредити на розвиток бізнесу. Кредити на всі перераховані цілі видаються готівкою в касах банку. Однак, можливий і безготівковий розрахунок – кредит на придбання нерухомості, транспорту, технічних засобів та обладнання. Такі кредити носять назву цільових і мають знижені ставки.

Ліміти кредитів у різних банках сильно відрізняються.

Звичайно, чим менша сума кредиту, тим швидше його оформлять, і підприємство швидше отримає рішення по кредитній заявці. Як правило, рішення по експрес-кредитах можна отримати через 1 день після подання до банку повного пакету документів. По інших видах кредитів документи проходять довгу перевірку і тому рішення можна отримати приблизно через тиждень. До речі, якщо підприємство є постійним клієнтом банку, то воно може розраховувати на розгляд заявки в самі короткі терміни, а також на зниження кредитної ставки.

Кредитування покликане вирішувати такі проблеми малого бізнесу, як недолік основних засобів, грошових коштів та ін. Якщо у підприємства не виявилося грошей на оплату заборгованості в день погашення кредиту, то воно може скористатися послугою овердрафту. Таку послугу надає більшість банків, її суть полягає в тому, що платежі можуть проводитися з поточної заборгованості.

Передбачені у банках кредити інвестиційного характеру. Їх, як правило, можна використовувати на розвиток нових напрямків бізнесу або його розширення.

До речі, можна заощадити до 5%, якщо підібрати цільову програму кредитування. Якщо підприємству потрібно, наприклад, придбати автомобіль, то можна розглянути програми автокредитування для малого бізнесу. Це дозволить не тільки отримати кредит за найнижчими ставками, але також знизити кількість необхідних документів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами