Кредитний брокер – кращий друг позичальника?

24.02.2014
Опубліковано в рубриці ОГЛЯДИ

Кредитний брокерЗа різними оцінками від загального числа кредитних угод, на частку брокерів припадає до 20% у сфері споживчого кредитування і до 60% угод іпотечних кредитів. Ставлення до брокерським конторам помітно покращилися, якщо спочатку на них дивилися як на компанії, що намагаються заробити гроші на тих угодах, які в принципі можуть відбуватися і без їх участі, то сьогодні, завдяки високому рівню і організації роботи цих компанії, їх допомога просто безцінна.

Змінилося ставлення і з боку банків. Їм набагато зручніше, коли їх поріг переступає підготовлений клієнт з повним пакетом належно заповнених документів.

При взаємовигідній співпраці банків і брокерів, змінилися й умови їхньої співпраці. Якщо першооснова співробітник брокерської контори в буквальному сенсі бігав за банком, то сьогодні багато кредитно-фінансові організації вудить на поступки, пропонуючи клієнтам вигідніші умови кредиту. Отримати кредит навіть у складній поточної ситуації може будь-який позичальник, якщо його угоду ведеться за допомогою кредитного брокера . Допомога їх неоціненна в тих випадках, коли мова йде про великі позики, якщо на кону об’єкт нерухомості, який виступає в якості застави.

Всі угоди пов’язані з нерухомістю, будь-то іпотечний кредит житлової або комерційної нерухомості або бажання отримати гроші під заставу квартири , варто правильно оцінювати важливість даної угоди, яка суттєво вплине на життя позичальника.

Для отримання комерційного кредиту, особливо, якщо позичальником виступає власник малого бізнесу, брокерські послуги в кредитуванні просто життєво необхідні. Багато банків не готові працювати з одним з найбільш ризикованих категорій позичальників, до яких відносять підприємців-початківців. Тому для них залишається один єдиний вихід у прагненні отримати комерційний позику – це звернутися до професіоналів, які зваживши всі існуючі можливості, знайдуть вихід зі сформованої ситуації.

Для тих, хто ще сумнівається у вигідності послуг брокерських компаній варто згадати одну незаперечну істину – кожен професіонал повинен займатися своєю справою. Якщо ви хороший торговець, то продаєте і укладаєте угоди, при цьому вашу бухгалтерію веде кваліфікований фахівець – бухгалтер, ну а займатися отриманням максимально вигідного позики повинен кредитний брокер.

Вигоди від звернення до кредитного брокера очевидні:

-          гарантія на укладення угоди;

-          високий шанс отримання кредиту;

-          кредитування найбільш вигідних умовах;

-          звільнення від клопоту пов’язаних з оформленням і збором документів;

-          дотримання законності угоди.

Якщо ваш брокер в змозі запропонувати щось більше, що не зазначено в цьому переліку, то – це велика удача! Обов’язково скористайтеся його послугами, не забувши порекомендувати цю чудову компанію своїм друзям.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами