Кредит на б / к автомобіль

20.01.2014
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА АВТО

особливості автокредитівВ основному плануючи покупку автомобіля в кредит, розглядаються тільки пропозиції нових автомобілів. Але для деяких, більш прийнятним варіантом є покупка бувшого в користуванні автомобіля. Як не дивно банки вже давно кредитують і автомобілі на вторинному ринку.

Обмеження

Більшість банків надають кредити на б / у авто, але тільки в тому випадку, коли автомобіль купується через салон в якому надається програма обміну старих авто на нові. Тим не менш, деякі банки кредитують покупку автомобілів і у приватних осіб.

Іноді в силу вступають вікові обмеження підтриманого автомобіля – деякі фінансові заклади дозволяють купувати тільки авто до 3-х років, інші ж більш лояльні – обмежуються віком до 5-7 років (але з умовою, що це іномарка).

До перелічених вище обмеженням додаються ще й рамки по пробігу. Так для автомобілів вітчизняного виробництва пройдений пробіг може становити до 50 тис. км, для іномарок – до 100 тисяч.

Термін, на який надається кредит, варіюється від 1 до 7 років. Деякі банки користуються схемою видачі, за якою строк кредиту і власний вік автомобіля не повинні перевищити певної кількості років.

До обмежень на такі кредити додається ще й вік самого позичальника (подібна практика застосовується і до купівлі нових автомобілів).

Перший внесок при покупці б / у авто

Багато банків видають кредити на нові автомобілі без вимоги першого внеску. Але для б / у автомобілів він обов’язковий. Так перший внесок може становити від 15 до 50% вартості автомобіля. До всього іншого до списку витрат слід додати комісію банку, вартість страховки, відрахування в різні служби реєстрації.

Необхідні документи

Фізособа не підприємцям необхідно пред’являти паспорт, персональний ідентифікаційний код, довідку про доходи за останні півроку, копію техпаспорта придбаного авто (при купівлі у приватної особи), бланк рахунок фактури (при покупці через салон). Додатково можуть знадобитися довідка про психічне здоров’я, посвідчення водія, копії документів на володіння нерухомістю чи іншого майна, письмова угода чоловіка на покупку.

Купити не новий автомобіль через салон – це реальна можливість стати власником якісного авто. Кредити на такі покупки не відрізняються складністю процедури. Купівля б \ у авто в кредит з рук буде трохи складніше, тому що не всі банки згодні на таку процедуру. Так чи інакше, перед покупцями відкрита можливість стати власником свого автомобіля за цілком реальні гроші.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами