Кому потрібні гроші в борг?

18.02.2013
Опубліковано в рубриці ОГЛЯДИ, СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

гроші в боргУ житті кожної людини трапляються моменти, коли терміново потрібна певна сума грошей, а в наявності її немає. Можна звичайно спробувати їх роздобути, але для цього буде потрібно певний час. А якщо його зовсім немає? Що тоді робити?

Ще одним способом отримання грошей є банківські кредити. Адже кожен другий банк просто кишить своїми оголошеннями “Дам “. Але і в них існують певні нюанси, які можуть стати перешкодами. Це і немаленький пакет документів, який необхідно зібрати для отримання кредиту, і час, який буде потрібно для винесення рішення про кредит. Також, у деяких банків при отриманні кредиту можна отримати і непогані проблеми, в якості високих відсотків та інших виплат.

Ми сьогодні спробуємо розглянути третій варіант – оголошення, які обіцяють отримання грошей у борг. У цьому випадку існують певні переваги:

• Гроші можна отримати через дуже короткий час, практично відразу після узгодження з кредитором;
• Простота укладання угоди, яка полягає в мінімальному пакеті документів (їх можна зібрати дуже швидко і легко);
• Можливість обговорення особливих умов щодо надання кредиту;
• В якості майна для застави може виступати не тільки нерухомість, а й інше майно, яким володіє позичальник (автомобіль, акції, побутова техніка, і т.д.).

Звичайно, існують трохи завищені процентні ставки, але це залежить від умов кредитора. Так що такий ризик цілком виправданий. Ви отримаєте бажану суму грошей в борг, а вже потім будете потроху її віддавати. Але, Вам вирішувати, який із варіантів вибирати.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами