Кабмін затвердив порядок видачі іпотечних кредитів під 3% річних

29.05.2012
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО, ОГЛЯДИ

Кабінет Міністрів затвердив програму іпотечного кредитування за програмою «Доступне житло». Про це повідомив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

Для участі в реалізації програми будуть задіяні банки першої і другої категорії. В першу чергу програма буде проводитися на базі довгобудів.

Банки зможуть видавати іпотечні кредити під таке житло на рівні 16% річних, 13% з яких буде компенсуватися за рахунок державного бюджету. Крім цього, передбачений перший внесок – не більше 25% від загальної суми кредиту. Банки також будуть видавати кредити на 15 років. При цьому встановлена ​​мінімальна ціна на квадратний метр житла для Києва – 7000 гривень за квадратний метр, для області – 4000 гривень і для обласних центрів – 5000 гривень.

Передбачено також, що річний дохід родини не повинен бути менше 55 000 гривень на рік.

Цікавим є і той факт, що в період проживання та виплати кредиту, дана квартира повинна бути єдиним місцем проживання людини, тобто, здавати в оренду це житло людина не зможе.

Планується надати за програмою близько 30 000 кредитів. Передбачається, що це дозволить забезпечити житлом 40 000 чоловік.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами