Іпотечний кредит на придбання заміського будинку

03.03.2014
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО

іпотекаПро те, щоб придбати власний заміський будинок мріє величезна армія жителів нашої Батьківщини. До того ж придбання нерухомості – вигідне вкладення капіталу. Але далеко не всі мають необхідні фінанси для покупки будинку, котеджу за містом. Охочі втілити мрію в життя громадяни звертаються в банк за оформленням іпотечного кредиту.

Іпотечне кредитування для придбання заміської нерухомості експерти оцінюють як перспективне. Щорічні темпи приросту цього напрямку становлять близько 20%. Фахівці банків займаються розробкою спеціальних програм, які дають можливість купувати будинки, котеджі, земельні ділянки на виплат, використовуючи різну валюту.

Сприятлива кон’юнктура ринку іпотечного кредитування пояснюється підвищенням добробуту населення, можливістю громадян у накопиченні коштів на початковий внесок. Банки все більше і більше починають працювати в цьому напрямку не тільки із заможними громадянами, але і з людьми, що мають середній достаток.

Кредитними установами розроблені оцінні критерії платоспроможності позичальників, кредитні заявки розглядаються банками за строго встановленою процедурою, через маркетингові програми залучається все більше клієнтів. Ціни на заміську нерухомість усталилися, збалансували попит та пропозиції.

Зростає тенденція співпраці інвесторів і забудовників із банками. Спільними зусиллями розробляються нові програми, що дозволяють вступати в іпотеку без особливого ризику. Забудовник і банк у рівній мірі виявляють зацікавленість у швидкому темпі будівництва та найбільшій реалізації будинків. У таких програмах позичальники особливо зацікавлені.

Відсоткові ставки за кредитом на покупку заміського будинку або котеджу на 1,5–2% завжди вищі, ніж на житло в місті. Також буде більш об’ємним пакет документів для оформлення кредиту і дорожчим страхування будинку. Однак громадяни все активніше користуються іпотечним кредитом. Аналітики прогнозують збільшення такого роду угод у недалекому майбутньому.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами