Інвестиційний кредит – вигідний варіант для довгострокових проектів

17.03.2014
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Інвестиційний кредитОднією з багатьох кредитних програм для бізнесу є інвестиційний кредит швидко. Він надається кредитними організаціями на участь в якомусь конкретному проекті або модернізацію і вдосконалення виробництва позичальника. Може видаватися бізнесу будь-якої форми власності на термін до 10 років. Тому і відноситься до довгострокового кредитування.

Для розгляду кредиту потенційний позичальник обов’язково повинен надати бізнес-план на проект, і, звичайно ж, підтвердити свою платоспроможність. Бізнес клієнта повинен бути стабільно прибутковим. В якості забезпечення за даним кредитом оформляється або порука, або заставу активів. Як джерело погашення позикових коштів розглядається не тільки отриманий дохід від вкладення коштів, а вся діяльність організації. Застава повинна бути обов’язково застрахований, і страховка повинна продляться на весь період дії кредиту. Позичальнику потрібно бути готовим відповідати на будь-які питання, стосовно проекту. Бізнес-план повинен бути складений так, щоб цих питань виникло якомога менше.

Інвестиційне кредитування – це найбільш вигідний варіант фінансування довгострокових проектів. Деякі банки пропонують у таких програмах відстрочку платежу по основному боргу. А також в якості застави можуть бути прийняті і ті активи, які і будуть придбані на кредитні кошти.

Банк активно бере участь у реалізації проекту та надає і консультаційну, і юридичну підтримку позичальникові, адже він зацікавлений у вигідному вкладенні коштів, інакше кредит йому не буде повернений.

Інвестиційний кредит є цільовим, тому витрачання позикових коштів обов’язково підтверджуються документально перед банком. Якщо проект припускає імпорт певного обладнання, то до співфінансування можуть бути підключені і зарубіжні кредитні організації. Форми інвестиційного кредитування – кредит, лізинг, кредитна лінія.

Розмір кредиту визначається не тільки запитаної сумою для проекту, але і з урахуванням фінансового та матеріального стану потенційного позичальника. Слід знати, що інвестиційний кредит можна взяти і для відшкодування раніше витрачених коштів або закриття вже наявного кредиту на проект.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами