Фінансування молодіжного житлового кредитування в Києві збільшать у 2 рази

03.02.2012
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО

Представники Київської міськдержадміністрації запропонували депутатам Київради депутатам збільшити витрати міської казни на соціальні програми в 2012 році. Заступник голови КМДА Руслан Крамаренко повідомив, що дана ініціатива передбачає підвищити фінансування із загального фонду бюджету столиці на погашення відсотків за користування довгостроковими пільговими кредитами на будівництво і придбання житла для молодих сімей на 13 млн гривень.

У прийнятому в минулому році бюджеті міста на ці цілі передбачено виділення 10 млн гривень. Проте міська адміністрація знайшла можливість для виділення додаткових коштів. Сумарно КМДА пропонує витратити на цю програму протягом року 23 млн гривень. Це дозволить міській владі практично повністю відшкодувати заборгованість, яка виникла в період кризи.

Руслан Крамаренко повідомив, що попередня адміністрація міста залишила в спадок заборгованість в 38 млн гривень. Ця сума накопичилася через припинення фінансування процентної ставки молодіжних кредитів за вже існуючими зобов’язаннями.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами