Держіпотека збільшує обсяг кредитування операцій купівлі житла

23.01.2012
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО

У минулому році Держіпотечна установа придбала у банків-партнерів 290 іпотечних кредитів на суму понад 76 млн гривень. За словами керівника цієї структури Віктора Миргородського, кількість заявок від банків на рефінансування іпотечних програм постійно зростає.

Держіпотека рефінансує банки-партнери за ставкою 11% річних у гривні. Приватні клієнти цих комерційних структур отримують іпотечні кредити під 15% річних у гривні, строком до 30 років. Цей рівень ставки на 5% нижчий, ніж у середньому на вітчизняному ринку кредитування для купівлі нерухомості. Умови кредитування, які отримують громадяни завдяки діяльності Держіпотеки, на думку Віктора Миргородського, є найбільш привабливими на ринку і користуються попитом.

В даний час в список партнерів Державної іпотечної установи входить 111 банків. Максимум їх активності щодо співробітництва з ДІУ зафіксований в грудні 2011 року. Протягом цього місяця Держіпотека купила у банків-партнерів 130 іпотечних кредитів. Це майже 45% від загальної кількості кредитів, рефінансованих ДІУ в 2011 році.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами