Де можна взяти кредит невеликій компанії або підприємцю?

12.05.2014
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

кредитЧасто гроші для своїх потреб позичають не тільки прості люди. Але отримати кредит для компанії , особливо молодої, звичайно набагато складніше ніж простому обивателю.

Перш ніж приступати до пошуків банку-кредитора, необхідно знати декілька важливих фактів, які допоможуть не втратити даремно і час і сили.

Як не прикро, але банки часто відмовляють видавати кредити компаніям та іншим юридичним особам чий “стаж” у бізнесі не перевищує хоча б півроку. Для майбутніх підприємців, які шукають стартовий капітал, банківський позику точно не підійде, тому що його просто нереально отримати під будь-який бізнес-план. Банк зазвичай вимагає хоча б якийсь заставу або надійне поручительство.

Так де можна отримати кредит для компанії , якщо банк часто відмовляє у його видачі? Як варіант, можна розглянути державний грант, його зазвичай не вимагають повертати, але отримати його досить важко, так як він вимагає великих витрат часу сил. У підсумку така допомога може виявитися дуже невигідною.

У цьому замкнутому колі все ж є свої лазівки. Наприклад, у банках з державною участю кредит можна отримати на пільгових умовах. Правда такі кредитори часто дають кредит при виконанні деяких зобов’язань з боку позичальника, наприклад, використання типового бізнес-плану або при купівлі франшизи і т.п.

В якості альтернативи всіляких банків можна зупинитися на кредитних спілках і кооперативах. До речі останні часто формуються при об’єднаннях і всіляких спілок приватних підприємців.

Куди менш привабливі державні фонди підтримки підприємців. У їх ефективність вірять не багато хто, але все ж зацікавлені люди можуть цілком отримати від них допомогу.

Як би парадоксально це не звучало, але дуже часто зусилля, витрачені на отримання фінансової допомоги, можуть перекривати її реальний розмір. У зв’язку з цим початківцям власникам невеликого бізнесу простіше оформити споживчий кредит, який, власне, ніхто не забороняє вкласти його в свою справу. Цей метод цілком робочий і головне гроші можна отримати досить швидко.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами