Чим вигідний кредит, виданий в автоломбарді?

15.04.2013
Опубліковано в рубриці ІНШЕ

автоломбардСучасна економічна ситуація примушує людей шукати різні шляхи для економії. Адже в житті можливі різні випадки. може наступити момент, коли гроші потрібні терміново, а взяти їх ніде. Що ж робити в цьому випадку? Можна звичайно позичити в родичів, або знайомих, або взяти кредит у банку (іншій кредитно-фінансової організації).

Але можливий і другий варіант. При наявності автомобіля можна звернутися в автоломбард. Там Вам зможуть видати кредит, заставою якого стане ваше авто. Єдиними критеріями, для прийняття рішення про видачу кредиту або відмову в автоломбарді буде наявність всіх документів на транспортний засіб і його презентабельний вигляд. Для відповідної оцінки Вашого автомобіля в автоломбарді, його необхідно підготувати (привести його в порядок).

При зверненні в автоломбарди зможете в найкоротші рядки, приблизно за 30 хв., отримати кредит, залишивши в якості застави свій автомобіль. Для цієї мети необхідний мінімальний пакет документів, а саме:

1. Паспорт власника ТЗ;
2. Технічний паспорт автомобіля;
3. Свідоцтво реєстрації транспортного засобу;
4. Нотаріальна довіреність (при необхідності).
Таким чином, пакет документів, потрібних для отримання кредиту в автоломбарді набагато менший, ніж пакет документів, необхідний для банку.

Ще однією такою перевагою автоломбардів, порівняно з банками, є можливість придбати старий автомобіль в хорошому стані, прямо на місці. Адже багатьма автоломбардами практикується розпродаж, не викуплених власниками, автомобілів, і такі розпродажі не є разовими акціями.

Таким чином, приходимо до висновку, що, звертаючись в автоломбард, людина в короткі строки і з мінімальними зусиллями може придбати кредит або купити автомобіль, економлячи свій час та гроші.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами