Чим вигідна онлайн-заявка на кредит?

26.08.2013
Опубліковано в рубриці СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ

гроші в боргБанки йдуть в інтернет. Онлайнові сервіси, той сегмент, які банки стали розвивати в останні роки особливо активно, а можливість здійснювати операції не виходячи з дому – став визначальним фактором для клієнтів у виборі банків.

Не став винятком із загального тренду і ринок кредитування. На даний момент, банкіри всіляко заохочують тих клієнтів, які звертаються до них не напряму, а через особистий кабінет чи інші сервіси на сайті кредитної організації. Так, навіть процентні ставки банків за кредитами можуть бути трохи нижчі для тих клієнтів, які при подачі заявки не прийшли до них в офіс, а заповнили її через інтернет.

Це не тільки вигідно, але й зручно самому позичальникові. Оформивши через банк онлайн заявку на кредит, він економить час на відвідування офісу, не стоятиме в черзі і не возитиметься з купою паперів. Притому, ще не відомо, чи буде в підсумку заявка схвалена. У цьому випадку, стає плюсом і те, що можна направити свої дані не в один банк, онлайн заявка на кредит в цьому випадку стане свого роду гарантом, що хоча б одна кредитна організація дасть позитивне рішення з позикою.

Також, в подібній формі набагато складніше допустити помилки, які затягнуть процес розгляду заявки. Менеджер у банку, може їх просто не помітити, а потім вони створять масу непотрібних проблем. Спокійна обстановка посприяє більш точному і вдумливому заповненню анкети, а значить допоможе представити себе банку з кращого боку.

За рахунок того, що банки онлайн-заявки використовують все більш широко, процес розгляду автоматизується, а значить, рішення приймаються значно швидше. Крім того, банк істотно знижує свої часові та фінансові витрати, що в перспективі призведе до здешевлення всіх операцій в кредитних організаціях.

Деякі банки йдуть далі в освоєнні можливостей мережі. Якщо банком онлайн-заявка на кредит приймається через особистий кабінет, то для позичальника цей процес може ще спроститися, оскільки частина даних вже є у розпорядженні кредитної організації. Це стосується і тих, хто користується іншими продуктами банку.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами