Чи можна продати автомобіль, взятий у кредит?

18.03.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА АВТО, ПОРАДИ

лізинг автоПри отриманні автокредиту в більшості випадків машина стає заставою. Позичальник нічого не зможе зробити з автомобілем, поки не погасить кредит: ні продати його, ні обміняти. Щоб продати автомобіль, банк може дати згоду, але в цьому випадку доведеться розірвати кредитний договір. А ця процедура не з приємних. При цьому треба повернути не тільки грошові кошти, але і заплатити відсотки, а в деяких банках ще й штраф або комісію.

І що ж робити далі, коли гроші відсутні або потрібні терміново гроші в борг ?

Рішення треба шукати завжди і всюди. Одним з таких є домовленість між позичальником і банком про те, що покупець автомобіля перерахує частину грошей на погашення кредиту.

Деякі банки на такий крок не йдуть і вимагають, щоб автокредит був погашений до початку продажу. Тут слід іти іншим шляхом, тобто оформляти ще один кредит на отримання готівкою. У цьому випадку шансів буде більше, якщо сума непогашеного попереднього кредиту буде якомога меншою. Звичайно, працівнику банку слід відразу повідомити про сформовану ситуацію. Адже від кредитної історії все одно нікуди не дінешся. Ще одне рішення отримання кредиту готівкою – це запорука.

Вирішити питання з продажем автомобіля можна також при співробітництві з банком. При цьому автомобіль просто переходить у власність банку за несплачений кредит. Потім банк виставляє його на продаж. Після отримання коштів від продажу, погашається кредит, а різниця повертається позичальнику. Тому, добре зважте всі «за» і «проти», перш ніж оформляти автокредит.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами