Чи є життя без кредиту?

06.01.2014
Опубліковано в рубриці ОГЛЯДИ

кредитПроцес кредитування, в даний час, дуже спрощений: отримати гроші в банку можна швидко, просто і доступно. Сьогодні багато людей не уявляють свого життя без кредиту: вони оформляють в кредит покупки, беруть кредит готівкою на свої потреби. Існує багато способів отримання позики в банку.

Кредит на споживчі потреби

Це, мабуть, один з найпоширеніших видів кредитування. Майже всі працюючі громадяни сьогодні можуть отримати споживчий кредит, а поріг суми встановлює банк залежно від платоспроможності клієнта. Договір позики укладається на умовах, вигідних як одержувачу грошей, так і банку, що дає ці гроші в борг. Для позичальника ця вигода полягає в можливості здійснити свої плани за допомогою отриманої суми, а банк виграє за рахунок відсотків за позикою.

Кредитки

Перевагою кредитних карт можна вважати зручність їх використання: можна оплатити покупку прямо в магазині, або при необхідності готівки – просто зняти їх з картки в банкоматі. Банки розширюють можливості кредиток кожен раз, так, наприклад, вони встановили пільговий термін погашення боргу по карті. Протягом цього терміну відсотки за використані гроші не нараховуються.

Кредит на машину

Автокредит – це спосіб максимально швидко, навіть не виходячи з автосалону, придбати новеньке авто. За договором автокредиту банк гарантує за вас виплату автосалону від 70 до 100% вартості машини. У свою чергу, позичальник отримує право повного розпорядження автомобілем тільки після виплати всієї суми з відсотками банку. Весь час, поки не буде зроблений останній платіж, ПТС транспортного засобу буде зберігати в банку. Деякі кредитні організації надають пільги при купівлі вітчизняного автомобіля.

Іпотечне кредитування

Цей вид боргового зобов’язання увазі заставу нерухомого майна банку до моменту погашення всієї суми з відсотками. Він є найбільш зручним способом обзавестися власним житлом. Термін кредитування може бути встановлений від 10 років, на видані банком гроші встановлюється річний відсоток.

Отже, якщо терміново потрібні кошти на придбання чого-небудь, то, як один з варіантів, їх дістати – зайняти у банку. Потрібно вибрати – який вид кредиту буде більш вигідним, визначитися з сумою і розрахувати свої сили, враховуючи, що повернути борг доведеться вже з відсотками.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами