Бізнес-ідея: відкриття масажного кабінету

11.06.2014
Опубліковано в рубриці ІНШЕ

відкриття масажного кабінетуЯкщо є мета створення бізнесу з високим прибутком і низькими витратами на його організацію, можна відкрити масажний кабінет (салон).

У масажного бізнесу є свої особливості зважаючи на проведення в минулому масажів в медустановах. У наш час можна не зв’язуватися з Міністерством охорони здоров’я для отримання дозволу та ліцензій на проведення розслабляючого і косметичного видів масажів, якщо немає послуг мануальної терапії або інших видів медичних масажів.

Як відкрити масажний кабінет ?

Отже, розглянемо інформацію про те, як відкрити масажний кабінет (салон). На першому етапі створення бізнесу слід знайти потрібне приміщення. На 1 масажиста має припадати не менше 8 кв.м. площі, інакше санепідемстанція не дасть дозвіл, який не можна отримати для об’єктів, що перебувають у підвалах. Дозволяється надавати масажні послуги, якщо є два фахівця в одному приміщенні, площа якого дорівнює 12 кв.м. Це обумовлено тим, що в наш час популярний одночасний масаж, що робиться двом людям. Розрахунок площі кімнати залежить від числа масажистів і приміщення, де розташована адміністрація. Зазвичай вистачає 80-90 кв.м. для масажного кабінету. Рекомендується по місту створювати кілька невеликих кабінетів, ніж один великий. Це треба робити через економічну недоцільність одного масажного салону, у якого більше 5 робочих місць.

На другому етапі потрібно знайти персонал, що складається з масажистів з середньою медичною освітою, а так само сертифікатом фахівця, що дозволяє їм займатися даним видом діяльності. Це правило задають санітарно-епідеміологічні норми. Рекомендується дотримуватися порад досвідчених підприємців і наймати професійних масажистів, які знають європейську та східну масажні техніки. Тоді послуги нового масажного кабінету доповняться незвичайними видами масажів. Але професійні фахівці проводять приватну практику і хочуть отримувати заробітну плату близько 50 відсотків від ціни масажу, хоча звичайна зарплата дорівнює 30 відсоткам.

Так само необхідно придбати обладнання та інші потрібні предмети та меблі. За правилами, встановленими санепідемстанцією, в кабінеті повинен матися санвузол, а на стінах – плитка або шпалери, які можна мити. У приміщенні кабінету необхідно один раз на тиждень робити профілактику та дезінфекцію, а так само вести облік витрати дезінфікуючих засобів в особливому журналі. Крім того потрібно купити в магазині медичної техніки масажні столи та кушетки. У приймальню необхідно помістити диван і стійки. Так само слід придбати чисті рушники і пральну машину.

На наступному етапі відкриття масажного салону (кабінету) оформляється статус індивідуального підприємця для сплати податків. З 2011 року правила оформлення документів стали простішими. Якщо особисто подати документи до реєструючого податкового органу, нотаріус не буде їх завіряти. Якщо індивідуальний підприємець хоче припинити діяльність свого масажного салону, він може не представляти довідку, отриману в Пенсійному Фонді, що діє не на кожному суб’єкті в даний момент. Після того, як звіт був прийнятий ПФ, необхідно представити довідку в електронному вигляді до реєструючого податкового органу, а деякі суб’єкти не вимагають надавати звіт до моменту закриття ВП.

Експерти вирахували термін, протягом якого масажний кабінет (салон) окупиться. Він дорівнює 6-7 місяцям, а прибуток склав 20-30 відсотків. Для початку своєї власної справи потрібно витратити відносно малу суму. За підрахунками експертів, щоб відкрити кабінет, площа якого дорівнює 70 квадратних метрів, що має два масажних столи і персонал салону в кількості 4 фахівців, що працюють позмінно, потрібна сума, рівна 100  тис грн, разом з ремонтом приміщення, закупівлею меблів та іншими витратами. Постійні витрати з оплати комунальних послуг та оренди кімнат склали 30 тис грн. Масажисти отримують зарплату, видатну з доходу від наданих послуг. У підсумку необхідно мати близько 120 тис грн, щоб відкрити кабінет, а так само вільні кошти, якщо виникнуть додаткові витрати під час перших місяців роботи. Отриманий від бізнесу на масажному салоні (кабінеті) прибуток у такому випадку буде становити 20 тис-30 тис грн на місяць.

Если Вы планируете открыть свой бизнес в Беларуси, то перед этим прочтите сайт http://bizoomie.com/nachat-svoj-biznes-v-belarusi/, где вы найдете много интересных бизнес-идей.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами