Банки піднімають ставки на кредити на авто в Україні

30.10.2011
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА АВТО

Стабільне зниження протягом двох останніх років процентних ставок на закінчилося. Через дефіцит ліквідності банківської системи вже в листопаді ставки в гривні підвищаться на 1-2%.

Експерти прогнозують, що відсоткові ставки на кредити на авто в Україні вже до кінця року досягнуть 18% річних у гривні (зараз діє процентна ставка 16%). Деякі фінансові установи вже посилили правила першого внеску для майбутніх автовласників.

Процентні ставки не будуть змінені лише за партнерськими і акційними автокредитами. По крайній мірі, до закінчення термінів дії поточних договорів по ним. У цій ситуації виграють ті банки, які зуміють якомога довше утримувати нинішні ставки, які є привабливими для клієнтів особливо напередодні нового року.

Нагадаємо, рекордне падіння процентних ставок на кредити на авто в Україні було зафіксовано в серпні 2011, коли вони опустилися відразу на 10% – з 26 до 16% річних у гривні.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами