Банкіри безжальні до безробітних

07.01.2012
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА ЖИТЛО

Асоціація “Український кредитно-банківський союз” виступила проти розробленого народним депутатом Юрієм Полунєєвим законопроекту, яким пропонується надати користувачам іпотечних кредитів право отримати гарантовану законом відстрочку на виплату заборгованості в разі втрати робочого місця.

Автор законопроекту вважає, що позичальникові, що потрапив у важку життєву ситуацію, пов’язану із втратою джерела доходів, слід дати можливість не платити по кредиту протягом 1 року з дня звільнення. За цей час позичальник зобов’язаний знайти роботу і після закінчення відстрочки відновити повернення грошей.

Асоціація називає таку ідею законодавця популістською і запевняє, що надання відстрочки у результаті лише збільшить фінансове навантаження на позичальника безробітного. Адже через рік йому доведеться сплатити банку відсотки за кредитом за весь період відстрочки. Крім того, заявляють представники Асоціації прийняття законопроекту Полунєєва приведе до того, що проблеми позичальників отримають пріоритет перед правами кредиторів і вкладників, що є неприпустимим.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами