Автомобільні кредити без переплат: міф чи реальність?

28.10.2013
Опубліковано в рубриці КРЕДИТИ НА АВТО

особливості автокредитівЯкщо ви зібралися купувати автомобіль в кредит, для початку слід ґрунтовно підготуватися. Знаючи всього кілька тонкощів, ви зможете пристойно заощадити, уникнувши зайвих переплат. Розглянемо деякі з цих особливостей.

У тому випадку, якщо ви вже визначилися з вибором марки, а може і конкретної моделі майбутнього авто, вам слід пошукати автомобільні салони, де на купівлю цієї марки або моделі діють акції та знижки. Якщо вам пощастить, придбаєте авто з невеликою знижкою або на будь-яких особливих умовах. Є ще одна перевага оформлення кредиту безпосередньо в автосалоні, а не в банку. Як правило, cалони, що торгують автомобілями співпрацюють з банками, в яких кредит під заставу автомобіля обходиться дешевше, в порівнянні з іншими. Це вигідно автосалону (більше клієнтів) і набагато вигідніше вам. Загалом, купівля автомобіля в кредит, оформлена в автосалоні, обійдеться трохи дешевше.

Більшість народу вважає, що чим менше коштів внесуть вони в якості першого внеску, тим більше заощадять. Але це абсолютно не так. Чим більша сума позики, тим більше доведеться виплачувати за процентною ставкою, відповідно, чим більше ви внесете першого внеску, тим менше вийде залишкова сума позики і менше доведеться переплачувати.

Наступним методом економії є дострокове погашення позики. Тут діє такий же принцип, що і в попередньому варіанті. Вносьте суму більшу, ніж потрібно, бажано щомісяця. Залишкова сума буде поступово зменшуватися і виплати по процентній ставці відповідно теж. Є правда одне «але». Не у всіх програмах кредитування можна розплачуватися достроково. У деяких ви повинні будете платити строго певну суму, не більше і не менше. Це слід враховувати, перед тим як визначитися з програмою кредитування, потрібно розглянути всі можливі варіанти і вибрати таку, яка найбільш влаштовує вас.

І наостанок невелика порада: вибираючи автокредит, потрібно найуважнішим чином ознайомитися із пропонованими умовами різних організацій. Віддавайте свою перевагу тим організаціям, які не стягують додаткових оплат. Наприклад, за обслуговування, ведення кредиту, за його перерахунок при достроковому погашенні. Не варто погоджуватися на систему експрес-кредитування. Єдине чим вона відрізняється від класичної схеми – це швидкість розгляду заявки, яку ще можуть і не схвалити. Буде дуже прикро, якщо ви потратите свої гроші за якнайшвидший розгляд заявки, яку відхилять.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на KREDYT.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами